NOVÝ  PROJEKT: KEĎ NIE SI ON -LINE, NIE SI  TRENDY.....?!

PROJEKT:UČÍME SA ĽAHŠIE

PROJEKT-
ROZHÝB SVOJU MYSEĽ A TELO
S FINANČNOU PODPOROU
BB SAMOSPRÁVNEHO KRAJA
Vyhodnotenie projektu

PROJEKT - " ĽAHŠIE TO IDE ĽAHŠIE"

PROJEKT- " SVET PLNÝ ZÁBAVY A HIER " VYHODNOTENIE PROJEKTU

PROJEKT - "ŽIVOT  NIE JE KOMIKS"

Ďakujeme  BBSK za finančnú podporu  projektu - " Život nie je komiks"

NOVÝ  PROJEKT -
Virtuálny priateľ – ozajstný priateľ ?
  PROJEKT ORANGE
:

ZÚBKOVLÁČIK

Učebňa s čitateľsko-relaxačným kútikom

Projekt s podporou Nadácie Volkswagen Slovakia „ČI SI VEĽKÝ A ČI MALÝ, HRAJ SA SPOLU S NAMI,  S DOPRAVNÝMI PRAVIDLAMI!“

NOVÝ PROJEKT - NADÁCIA SLOVENSKA:
KVET NA INTERNETE JE KRÁSNY ALE  NEVONIA

PROJEKT  FLORBAL

NOVÝ  PROJEKT - NADÁCIE  ORANGE - ŠKOLY  PRE BUDÚCNOSŤ " ŽIVOT NIE JE KOMIKS"

NOVÝ PROJEKT - ROZVOJOVÝ PROJEKT -" ZDRAVIE A BEZPEČNOSŤ NA ŠKOLÁCH"

PROJEKT-
Projekt Jolly Phonics

PROJEKT- ROZVOJOVÝ PROJEKT - MÁME RADI PESTROSŤ

Chceš byť IN, a to hneď ? Do knižnice preto bež !“

Byť spolu a nebiť sa
Je názov projektu ,do ktorého sa zapojila aj naša škola. Info

Po úspešnom rozbehnutí projektu: "Základné školy Detvy už on-line" je schválený už aj "Základné školy Detvy už on- line II" . Info:

ROP - Regionálny operačný program  -1.1 infraštruktúra vzdelávania -  určený  na  stavebné úpravy, zateplenie  a  modernizácia tepelného hospodárstva  v hodnote 31 738 915  Sk je ukončený.

Naša škola omládla a slávnostne bola skolaudovaná  29.6.2010.

Škola je zapojená do projektu Infovek. Vďaka účasti na tomto projekte existuje aj táto webová stránka. Učebňa výpočtovej techniky je zriadená od októbra 1999. Info:

Navliekame korálky - robíme si náramky

- bude symbolizovať niť života, na ktorú cez triedne miniprojekty budeme navliekať korálky – životné zručnosti.  Info:

Projekt - CLIL

(Content Language Integrated Learning) je všeobecne uznávaná skratka súhrnne označujúca množstvo rozdielnych metodických postupov, ktorých spoločným prvkom je špecifické postavenie cudzieho jazyka vo výučbe iných predmetov a vzdelávacích obsahov. info:

Projekt - Správaj sa normálne:

Projekt - Stop drogám:

Zdravá škola:

Projekt - ITV - Integrované tématické vzdelávanie-

Zavádzanie ITV do tried a škôl na Slovensku odborne garantuje Asociácia Susan Kovalikovej (ASK). Víziou ASK je vytvoriť v triedach a v školách spolupracujúce spoločenstvo, kde sa uskutočňuje zmysluplné učenie s možnosťou výberu a rozvýja sa celá osobnosť dieťaťa. Edukačný model ITV reaguje na požiadavky na vzdelávanie súčasnosti i budúcnosti. Učitelia využívajú inovačné programy na vytváranie prostredia pre efektívne učenie v triedach. Deti získavajú nové vedomosti v súlade s rozvojom ich osobnosti. V procese učenia sú zvýraznené sociálne, demokratické a všeľudské hodnoty.
Základné prvky modelu, tzv. mozgovosúhlasné zložky učebného prostredia: neprítomnosť ohrozenia a podporujúce prostredie, zmysluplný obsah, možnosť výberu, obohatené prostredie, spolupráca, adekvátny čas, okamžitá spätná úplnosť zvládnutia učiva a cielený pohyb.