ZLATÝ  KĽÚČIK

Dňa  25.11. 2018 sa v Dome  kultúry  A.  Sládkoviča   uskutočnil 47. ročník festivalu detí v speve detskej a populárnej piesne     " Zlatý  kľúčik " . Učinkovali  v ňom  speváci zo základných škôl z Detvy, Očovej, Kriváňa a zo Zvolena. Interpréti   súťažili v dvoch kategóriách. Našu školu reprezentovali  v I.  kategórii:  Nela  Koklesová , Sofia  Ostrihoňová.
V II. kategórii: Alexandra  Ostrihoňová, Ema  Koklesová, Lea  Feherpatakyová a Lea Reváková.
Súťažiace  podali veľmi pekné spevácke  výkony.

V  II. kategórii získala 1. miesto Alexandra  Ostrihoňová z 5.B triedy  a 3. miesto v tejto  kategórii získala  Lea  Reváková z 8.C  triedy.
Oceneným interpretkám   blahoželáme  a prajeme ďalšie  spevácke  úspechy.
 Zároveň  ďakujeme aj ostatným našim speváčkam, ktoré sa pripravovali na túto súťaž a tiež pekne  reprezentovali našu  školu.

zapísala:  Iveta   Mišurová,  uč. HUV