Lanový park Stožok – I.C trieda

Len čo ráno v Stožku slnko vstalo,
za obláčikom sa schovávalo.

Ale čo to, prišiel veľký mrak,
kvapky bude vraj popoludní rozsievať.

Veveričky na lanovú dráhu vyšli, poskackali,
na slniečko zamávali.
Prišiel vetrík, zahnal veveričky z ihriska,

už aj padla prvá kvapka veliká.

Kvapky padajú,
už je z nich aj dážď.

Postupne však mračno silu stratilo,
slnko veveričky usušilo.

Koniec školského roka sa pomaly blíži a toto je čas, kedy si spríjemňujeme posledné školské dni spoločnými výletmi. Žiaci  1.C triedy sa zúčastnili takéhoto výletu.

Dňa 17.06.2019 strávili žiaci 1.C triedy deň plný zážitkov a zábavy v Športovo-oddychovom areáli v Stožku. Mali príležitosť vyskúšať lanovú dráhu postavenú          z rôznych lanových prekážok, zavesených vo výške na stromoch. Veveričky (žiaci 1.C triedy) prežili krásny deň plný detského smiechu, vyplnený rôznymi zábavnými súťažami, hrami, spoločným futbalom. Príjemná atmosféra a  perfektná nálada sprevádzala žiakov 1.C triedy celý deň.  Bol to krásny deň, plný zážitkov,  krásnych dojmov a nezabudnuteľných okamihov. Veľké poďakovanie patrí rodičom pri organizovaní a zabezpečení výletu.

ĎAKUJEME!

Veveričky spolu s triednou učiteľkou PaedDr. Jaroslavou Lapinovou