Tvorivé dielne so starými rodičmi v I.C triede

Milá babka, milý dedko,

ďakujeme Vám za všetko.

Za starostlivosť, lásku, dobrotu,

ďakujeme aj za Vašu obetu a ochotu.

Za úsmev a bozky, ktoré vždy pre nás máte,

za krásne spoločné chvíle, ktoré s nami prežívate.

Aj v našej škole si každoročne pripomíname tento vzácny sviatok „Október - mesiac úcty k starším“. Dňa 26.10.2018 starí rodičia prijali pozvanie do I.C triedy pri príležitosti tohto sviatku. Príjemné posedenie bolo spestrené programom, ktorý si pripravili pre svojich starých rodičov usilovné veveričky (žiaci I.C triedy). Po programe básní, piesní a tancov nasledovali tvorivé dielne, na ktorých si žiaci spolu so starými rodičmi, či rodičmi vyrobili pestré jesenné dekorácie. Posedenie sme si spríjemnili chutnými koláčikmi, ktoré boli starí rodičia a rodičia žiakov ochotní napiecť a priniesť. Za to im patrí veľké poďakovanie. Veríme, že stretnutie sa starým rodičom páčilo a odchádzali s nezabudnuteľnými zážitkami.

ĎAKUJEME!

Žiaci I.C triedy spolu s triednou pani učiteľkou Jaroslavou Lapinovou