Sudoku

Do školského kola v riešení populárneho Sudoku sa zapojilo na prvom stupni 50 žiakov prvého až štvrtého ročníka. V každom ročníku žiaci riešili Sudoku primerané svojmu veku. Niektorí boli veľmi šikovní a tabuľky s číslami im nerobili žiaden problém, veď poniektorí boli s úlohami hotoví za päť minút....Úspešných riešiteľov bolo viac, no rozhodoval čas, kto vyrieši správne a aj rýchlejšie. Tak sme mali nakoniec týchto víťazov:
1. ročník: 1. miesto - Noemi Sámelová, 2. miesto - Vera Vanková, 3. miesto - Romana Bútová
2. ročník: 1. miesto - Rastislav Žilka, 2. miesto - Daniela Juríková, 3. miesto - Alena Hanusková
3. ročník: 1. miesto - Magdaléna Starzyczná, 2. miesto - Oliver Frejer, 3. miesto - Dominik Kdýr
4. ročník: 1. miesto - Jana Luptáková, 2. miesto - Filip Jurík, 3. miesto - Dávid Hulina
Víťazom gratulujeme no a na koho nevyšlo, môže to o rok napraviť
Mgr. Hanáková