Vianočné tvorivé dielne v I.C triede

Pomaly, ale isto sa blíži čas najkrajších sviatkov v roku – Vianoc.  Neopakovateľnú atmosféru sme mohli zažiť aj na, už tradičných, tvorivých dielňach dňa 13.12.2018. Žiaci so zvedavými očkami, v ktorých sa zračilo radostné napätie podobné tomu, ktoré vídať u detí tesne pred rozbaľovaním darčekov.

Všetko začalo premenou I. C triedy na tvorivé dielne. Postupne sme sa všetci pustili do práce v troch dielňach – v prvej sa žiaci učili vyrábať vianočnú dekoráciu (ikebany, venčeky, svietniky na sviečky). V druhej vyrábali vianočné pozdravy, záložky do kníh a v tretej vyrábali ozdoby na stromčeky. Všetko, čo si žiaci vytvorili, s radosťou ukazovali svojim rodičom a svoje malé i veľké poklady si vystavili v triede pre radosť, pre šťastie.

Osobitné poďakovanie za pomoc pri príprave, realizácii, zabezpečení pomôcok a materiálu patrí rodičom žiakov I.C triedy.

ĎAKUJEME!

Žiaci I.C triedy spolu s triednou pani učiteľkou Jaroslavou Lapinovou.