Základnú školu na Ulici  obrancov mieru 884  navštívil reprezentant Slovenskej republiky

v ľadovom hokeji Marek Ďaloga.

Žiaci našej základnej školy sa zúčastnili besedy s úspešným hokejovým obrancom. Besedu otvoril a hosťa privítala pán  riaditeľ Mgr. Ján Gabľas.

Marek Ďaloga porozprával žiakom o svojej kariére, úspechoch, živote, ale aj o svojom detstve, o školských zážitkoch na našej škole, o svojich športových začiatkoch a ako sa dostal k hokeju vôbec.

Beseda bola plná úsmevných, zábavných príhod z jeho života .

Žiaci aj učitelia mali pripravených niekoľko zaujímavých otázok, na ktoré im s úsmevom odpovedal. Tiež pochválil žiakov, ktorí sa venujú športovaniu a motivoval ich, aby sa naďalej snažili a išli si za svojim snom.

Na záver Marek porozdával deťom podpisové karty a vďačne sa odfotil so všetkými záujemcami.