Vianočné tvorivé dielne v IV.C triede

Dňa 05.12.2017 starí rodičia prijali pozvanie do IV.C triedy pri príležitosti blížiaceho sa najkrajšieho sviatku. Príjemné posedenie bolo spestrené programom, ktorý si pripravili pre svojich starých rodičov žiaci IV.C triedy. Po programe básní, piesní a tancov nasledovali tvorivé dielne, na ktorých si žiaci spolu so starými rodičmi, či rodičmi vyrobili pestré vianočné dekorácie. Posedenie sme si spríjemnili chutnými koláčikmi, ktoré boli starí rodičia a rodičia žiakov ochotní napiecť a priniesť. Za to im patrí veľké poďakovanie. Veríme, že stretnutie sa starým rodičom páčilo a odchádzali s nezabudnuteľnými zážitkami. ĎAKUJEME!

A na záver.....

Vinšujeme Vám Nový Rok, aby ste mali šťastný krok, doma lásku, svornosť a všetkého hojnosť.

Žiaci IV.C triedy spolu s triednou pani učiteľkou Jaroslavou Lapinovou