Dňa 14.9.2017 sa tím našej školy zúčastnil semifinále  3. ročníka DIVÍNSKEHO BOYARDU.

Tím č.1: Móc, Pohánka, Hrušková, Gondová, Dydi

Tím č.2: Kozáková, Výbošťok, Mackovová, Golian, Figura    (2.miesto v semifinále ako tím)

Tím č.3: Slovák, Petrášová, Ostrihoň, Grohová, Kukuliak

Tím č.4: Ostrihoňová, Rybošová, Malatinec, Matúška, Sedliak

Ako škola sme v semifinále obsadili 3.miesto.

Podstatou súťaže, ktorá má za sebou dva úspešné ročníky, je zaujímavá, pútavá a hlavne inovatívna forma vzdelávania detí vo veku II. stupňa základných škôl a takisto primäť deti k záujmu o získanie poznatkov v oblasti prevencie kriminality rôznych druhov, ktoré na ne v predpubertálnom veku zo všetkých strán priam číhajú.

Ďakujeme  PPS Group a.s. za tričká pre tím, ktorý reprezentoval našu školu v 3. ročníku DIVÍNSKEHO BOYARDU.

POĎAKOVANIE