Škola v prírode : RS Chata Kollárova Ostrý Grúň – 4.ročník

Žiaci 4.A a 4.B triedy s triednymi učiteľkami J.Šimove,  Z.Melicherovou  a vychovávateľkou Ľ.Paprčkovou  sa zúčastnili ŠvP v RS Chata Kollárova v  Ostrom Grúni.

O pestrý program sa starali nielen pani učiteľky, ale hlavne skvelí animátori. Pre deti pripravili zaujímavé vedomostné a športové súťaže, diskotéku, opekačku.... Boli sme aj na farme , kde chovali jazdecké kone a samozrejme, že deti si jazdu na koníkovi aj vyskúšali. Pre všetkých bolo príjemným a nezabudnuteľným prekvapením a zážitkom nočná hra Komando. Deti si v nej mohli preveriť svoju odvahu v nočnom lese, presun nočným lesom  v tichosti a schopnosť spolupracovať v nezvyklých podmienkach. Domovi prišli obohatené nielen o nové zážitky, skúsenosti, zručnosti, ale získali aj  nových kamarátov, pretože v ŠvP boli aj žiaci zo ZŠ z Banskej Bystrice.