Krok od postupu na majstrovstvá Slovenska

Krok delil našich mladších žiakov od postupu na majstrovstvá Slovenska vo vybíjanej. Na začiatku zdolali všetky základné školy v okrese a prebojovali sa do regionálneho kola do Krupiny. Aj tam ukázali, že nato majú a postúpili do krajského kola. Vylosovali si skupinu A, v ktorej vyhrali nad žiakmi z Poltára a Slovenskej Ľupči. Potom ľahší zápas s Hliníkom nad Hronom a súboj o prvé a druhé miesto a zároveň postup na majstrovstvá Slovenska sa 7.12 .2016 mohol začať. Mali sme na vrch, keď sme po polčase viedli o troch hráčov. Prišla nervozita a pár menších chýb a súper vyrovnal. Nastalo predĺženie , tlak a menšie zaváhanie rozhodcu, čo nepomohlo a súper nás zdolal. Smútok a slzičky boli dôkazom toho, že chceli vyhrať, len potrebovali trošku šťastia. Výborný výsledok a krásne umiestnenie si zaslúži gratuláciu a pochvalu žiakom 4.A a 4.B: Tomášovi Matúškovi, Matúšovi Chamulovi, Petrovi Slovákovi, Marekovi Fašangovi , Vladimírovi Krnáčovi, Miroslavovi Mócovi, Samuelovi Vilhanovi, Daniele Nguyenovej, Terézii Zvarovej, Lei Kozákovej, Sofii Ostrihoňovej a Sofii Ľuptákovej. Ďakujeme triednym učiteľkám za prípravu a podporu.