Dopravné ihrisko

Stanem na ňu,

odrazím sa

a už letím z briežka.

Žiaci prvého stupňa postupne po ročníkoch navštevovali dopravné ihrisko.  V rámci dopravnej výchovy si jazdou na kolobežkách a bicykloch rozvíjali  a upevňovali schopnosť v praktických situáciách zachovávať zásady bezpečného správania sa v cestnej premávke. Popri radosti z pohybu sa aj  hravou formou oboznamovali  s pravidlami cestnej premávky, bezpečnosti na ceste  ako  aj základnými  dopravnými  predpismi  a dopravnými  značkami, ktoré by mal poznať každý účastník cestnej premávky. Za výborné zvládnutie teórie a bezpečnej jazdy každý účastník  dostal aj vodičský preukaz, z ktorého  mali najväčšiu radosť.

Všetkým inštruktorom  z Autoškoly Gonda za trpezlivosť a spoluprácu ďakujú pani učiteľky a žiaci I. stupňa