Talenty našej školy

Naši žiaci sa zapojili do súťaže Detva má talent a vyhrali hneď niekoľko cien. Ukázali, že šikovníkov je u nás v škole veľmi veľa. Prvé miesto v kategórii spev získali Veronika Beskydiarová zo 7. A a Terezka Halánová z 8. A, ktoré sa publiku predstavili nádherným duetom s piesňou Hallelujah. V kategórii tanec nás reprezentovali chlapci Janko Ďurčov                  zo 7. B, Maroško Matuška zo 6. BMatthias Rusin z 5. B, hudobne ich sprevádzal Edko Melicherčík z 9. A. Svojím zanieteným folklórnym vystúpením obsadili krásne 2. miesto. V kategórii hra na hudobnom nástroji nás krásne reprezentoval Riško Golian zo 6. B. Bonusovým programom boli dievčatá zo 7. B Viki Kučerová, Kika Lalíková, Vaneska Veličová a Slávka Micháliková, ktoré sa predstavili publiku zaujímavou hrou s pohárikmi. Srdečne všetkým gratulujeme a tešíme sa z toľkých talentov!