Plavecký výcvik Repište.

Žiaci 3.B absolvovali v dňoch od 2.5.2016- 6.5.2016 plavecký výcvik v Repišti. Pod dozorom profesionálnych inštruktorov zvládli plavecké štýly: splývanie, prsia a tí zdatnejší aj kravla. Všetci sa zbavili strachu z vody a v konečnom dôsledku každý zúčastnený si osvojil nejaký štýl plávania a získal diplom Rybka alebo Delfín aj so svojím najlepším osobným rekordom. Najlepším plavcom z triedy je Vladko Krnáč, ale na krk mu dýchala Zuzka Gregussová. Okrem hodín plávania žiaci absolvovali každodenný pestrý program s animátormi ako Výprava do Dračej jaskyne, pochod ku zámku Markus spojený s plneným zaujímavých úloh, hru Vírus, nočnú hru so strašidlami a športové súťaže. Za perfektný týždeň ďakujeme tr.uč.Zdenke, p.zástupkyni Ivetke, Veľkému Bratovi, Jane, Ardymu a Dadymu, najlepším animátorom z Repišťa. Nik z nás neochorel a všetci sme sa vrátili domov s nadobudnutými plaveckými schopnosťami. Ďakujeme, žiaci 3.B triedy.