POÉZIA A PRÓZA NA PRVOM STUPNI

Aj v tomto školskom roku  2015/2016 sa na I. stupni konalo školské kolo v prednese poézie a prózy.  Najskôr sa konali triedne kolá, na ktorých si žiaci s triednou učiteľkou vybrali tých najlepších.  V školskom kole súťažilo v prednese poézie 19 žiakov a v próze 9 žiakov.

Vyhodnotenie:

Poézia  - porota : Mgr. Šimove, Mgr. Novák, Mgr. Melicherová

1.       miesto  :  Peter     Pašen   2.B

2.       miesto  :  Marek   Cibulka 4.A

3.       miesto  :  Adrián  Chlebničan  3.A

Próza   -  porota :  Mgr. Ďuricová, Mgr. Hanáková, PaedDr. Lapinová

1.       miesto  : Andrea  Ľuptáková  2.B

2.       miesto  : Timea    Danišová  4.A

3.       miesto  : Alexandra Ostrihoňová 2.B

Peter Pašen nás reprezentoval aj na obvodovom kole , kde získal 2.miesto a postupuje do regionálneho kola. Srdečne blahoželáme a všetci mu  držíme palce, aby sa umiestnil čo najlepšie.