Išla veverička briežkom,
stretne sa tam s malým ježkom.
Kamže, ježko, kam?

Do Stožku.
A čože je tam?
Neviem ani sám.
Ale poďme, uvidíme,
a každému prezradíme
čo to bolo tam.
Kto sa pridá k nám?

Koniec školského roka sa pomaly blíži a toto je čas, kedy si spríjemňujeme posledné školské dni spoločnými výletmi. Žiaci  1.C triedy sa zúčastnili takéhoto výletu.

Dňa 24.06. 2015 strávili žiaci 1.C triedy deň plný zážitkov a zábavy v Športovo-oddychovom areáli v Stožku. Mali príležitosť vyskúšať lanovú dráhu postavenú          z rôznych lanových prekážok, zavesených vo výške na stromoch. Veveričky (žiaci 1.C triedy) prežili krásny deň plný detského smiechu, vyplnený rôznymi zábavnými súťažami, hrami, spoločným futbalom, opekaním. Príjemná atmosféra a  perfektná nálada sprevádzala žiakov 1.C triedy celý deň.  Bol to krásny deň, plný zážitkov,  krásnych dojmov a nezabudnuteľných okamihov. Veľké poďakovanie patrí rodičom pri organizovaní výletu.

ĎAKUJEME!

Veveričky spolu s triednou učiteľkou PaedDr. Jaroslavou Lapinovou