Škola v prírode Bystrá

V pondelok 6. októbra sme s veľkými očakávaniami nasadli do autobusu, ktorý nás odviezol do hotela Biela medvedica v Bystrej. Čakal nás tu týždeň v škole v prírode bez rodičov. Spočiatku mali deti obavy ako to zvládnu, ale vďaka výborným animátorom a krásnej okolitej prírode všetko zvládli na jednotku. Okrem učenia nás čakali každý deň nové zážitky, nové hry, tanec a zábava. Veď aj náš program sa volal „ Maxi herňa, to je pre mňa“. Na vychádzke sme stretli koníky, videli sme krásny výhľad z lyžiarskeho svahu v Mýte pod Ďumbierom, navštívili sme Bystriansku jaskyňu. Posledný večer sme opekali,  plnili sme si tajné želania a zabávali sa na pyžamovej párty. Týždeň prešiel veľmi rýchlo a deti sa nevedeli rozlúčiť s obľúbenými animátormi. Nakoniec nás odprevadili až do školy.

Domov sme sa vrátili plní nových, nezabudnuteľných zážitkov.

Žiaci III.A a III.B, p. učiteľky Mgr. Hanáková a Mgr. Ostrihoňová