FLORBALOVÝ A STOLNOTENISOVÝ TURNAJ

Športové aktivity patria na našej škole k tým najobľúbenejším.  Ako škola zameraná na šport sme sa rozhodli v rámci projektu „Máme radi pestrosť“ bojovať proti segregácii  a za zlepšenie vzťahov medzi žiakmi  najobľúbenejšími typmi športov – florbalom a stolným tenisom.  Z finančnej podpory MŠVVaŠ sme zakúpili pre našich žiakov dresy, stoly na tenis, lopty, hokejky, rakety a iné príslušenstvo ... Vďaka tejto podpore sme mohli vyhlásiť turnaj pre rómskych a nerómskych žiakov, ktorý sa uskutočnil 29.10.2012 v telocvični našej školy. Všetci súťažiaci boli ocenení, nerozhodoval  výsledok v počte gólov, ale výborná športová atmosféra. Pochvalu a odmenu za športové fandenie  si zaslúžili aj diváci.